Tak naparawde lubie i Real i Barce, jedna i druga druzyne ogladam z przyjemnoscia. Oczywiscie , gdy gral Real z Barca kibicowalam Los Blancos.Ale po klasyku jestem zdegustowana poziomem agresji kibicow obu druzyn.
Tak naprawde sami napedzacie taka chora atmosfere.Tu nie chodzi o gre w pilke , ale ,,zeby real dostal wpierdol '' badz ,,barca dostala lanie''.
Pahars: Ty chyba masz jakis kompleks gejopw. A tak Ramos byl w takim magazynie, zazdroscicie, ze nie dosc ze przystojne z niego ciacho, to do tego ma swietna klate
a Moj drogi, a co ma kibic swojego klubu innego powiedziec ? Dla mnie Real jest najlepszy, szkoda, ze tak przegrali, ale trudno.Nieh sie naucza wygrywac z Barca, a wtedy moga myslec o Mistrzostwie Ligi.
Troche mnie dziwi, ze tyle osob odczuwa jakas dzika satysfakcje z powodu przegranej Realu...Jakby to bylo na smierc i zycie badz final ligi mistrzow.
Chcecie jezdzic po realu prosze bardzo, ale pamietajcie, ze kazdy kij ma dwa konce i Wasza Barca rowniez kiedys przegra...
Pomimo, iz jestem kibicka Realu Madryt..No czapki z glow, jak dzisiaj Barcelona zagrala!Niesamowite ! Na pocieszenie -Real i tak ma przytsojniejszych pilkarzy :-D
Ah, moi drodzy, gdzie diabel nie moze tam prawnika posle:-)
Nie wiem jakie akty prawne i procedury obowiazuja w lidze hiszpanskiej.Na moich studiach prawniczych, az takich specjalizacyjnych przedmiotow nie mielismy :-D
Ale z tego co wyczytalam jeden mecz zawieszenia dla Ramosa, wynika z laskawosci arbitra, ktory w swoim protokole nie wspomnial o uderzeniu Pyola przez Ramosa, jedynie o faulu na Messim.W zwiazku z tym nalezaloby przeprowadzic jakies kolejne ,,dochodzenie'', ale byloby ono tylko formalnoscia.Innymi slowy arbiter ma pelnie wladzy w czasie meczu :-)
Komentarze
0
:-))) Pique :-) ładnie sie go oglada w kamerze.
0
a wlasnie Sergio Ramos otrzymal nagrode Fair Play od Sewilli :-D
0
Tak naparawde lubie i Real i Barce, jedna i druga druzyne ogladam z przyjemnoscia. Oczywiscie , gdy gral Real z Barca kibicowalam Los Blancos.Ale po klasyku jestem zdegustowana poziomem agresji kibicow obu druzyn.
Tak naprawde sami napedzacie taka chora atmosfere.Tu nie chodzi o gre w pilke , ale ,,zeby real dostal wpierdol '' badz ,,barca dostala lanie''.
0
fanthomas
No tak, ale ja nie twierdze, ze Real jest najlepszy i gra galaktyczny futbol, a Barca gra, wiec kazda druzyne powinna z latwoscia pokonac :-)
0
Skoro Barca pokazala galaktyczny futbol, czemu tego samego nie zaprezentowala w meczu
z Rubinem Kazan ?
Herculesem ?
Interem ?
???
0
Pahars: Ty chyba masz jakis kompleks gejopw. A tak Ramos byl w takim magazynie, zazdroscicie, ze nie dosc ze przystojne z niego ciacho, to do tego ma swietna klate
0
Jarek1234
a Moj drogi, a co ma kibic swojego klubu innego powiedziec ? Dla mnie Real jest najlepszy, szkoda, ze tak przegrali, ale trudno.Nieh sie naucza wygrywac z Barca, a wtedy moga myslec o Mistrzostwie Ligi.
Troche mnie dziwi, ze tyle osob odczuwa jakas dzika satysfakcje z powodu przegranej Realu...Jakby to bylo na smierc i zycie badz final ligi mistrzow.
Chcecie jezdzic po realu prosze bardzo, ale pamietajcie, ze kazdy kij ma dwa konce i Wasza Barca rowniez kiedys przegra...
0
Mirek 1990 :
nie, nie samozadowalamy sie :-P ale jest ubaw po pachy !
0
Pomimo, iz jestem kibicka Realu Madryt..No czapki z glow, jak dzisiaj Barcelona zagrala!Niesamowite ! Na pocieszenie -Real i tak ma przytsojniejszych pilkarzy :-D
0
Ah, moi drodzy, gdzie diabel nie moze tam prawnika posle:-)
Nie wiem jakie akty prawne i procedury obowiazuja w lidze hiszpanskiej.Na moich studiach prawniczych, az takich specjalizacyjnych przedmiotow nie mielismy :-D
Ale z tego co wyczytalam jeden mecz zawieszenia dla Ramosa, wynika z laskawosci arbitra, ktory w swoim protokole nie wspomnial o uderzeniu Pyola przez Ramosa, jedynie o faulu na Messim.W zwiazku z tym nalezaloby przeprowadzic jakies kolejne ,,dochodzenie'', ale byloby ono tylko formalnoscia.Innymi slowy arbiter ma pelnie wladzy w czasie meczu :-)